لطفا سوال خود را پیدا و روش حل آنرا بخوانید

توجه داشته باشید  که برنامه پلیر شما برای پخش برای بار اول بعد از فعال سازی مشخصات لایسنس را در سیستم ذخیره مینماید ودر استفاده های بعدی دیگر نیازی به وارد کردن لایسنس نیست

در صورتی که برنامه مجددا از شما برای لایسنس سوال میکند خواهشمند است حتما پلیر خود را به آخرین نسخه بروز رسانی نماید 

شما میتوانید همیشه از منوی  دانلود به آخرین نسخه دسترسی داشته باشید. 

این بسته برای ایجاد و تقویت دانش زبان از صفر تا پیشرفته طراحی شده. آمادگی آیلتس الزامات خاص خود را دارد و در این بسته به هیچ آزمونی پرداخته نمیشود. اما این بسته پایه زبان عمومی بسیار خوبی از مبتدی تا پیشرفته ایجاد میکند که برای هر آزمون یا هدفی مفید خواهد بود.

این بسته آموزشی به گونه ای طراحی شده است که زبان آموز بصورت صد در صد مستقل و بدون نیاز به معلم و پشتیبان گام به گام زبان انگلیسی را فرا گیرد.
بنابراین «صرفا پشتیبانی فنی» جهت نصب، راه اندازی و استفاده از دوره ارایه میشود و هیچگونه پشتیبانی آموزشی ارایه نمیشود.

مدت زمان لازم برای پایان دوره به میزان تکرار و تمرین و نحوه استفاده از محتوا بستگی دارد. اما به طور کلی در یک بازه ۹ ماهه میتوان این دوره را با موفقیت به پایان رساند.

توجه داشته باشید که این یک دوره خودآموز است.
و افراد با توجه به سرعت یادگیری و زمانی که به طور روزانه یا هفتگی صرف یادگیری و تمرین میکنند، طول مدت دوره را میتوانند تنظیم کنند.

1- بر روی Desktop راست کلیک کرده و گزینه Personalization را انتخاب و در پنجره جدید باز شده، قالب ویندوز را بر روی Windows 7 انتخاب کنید.

ارور 340

2- سپس طبق تصویر زیر در بخش services موارد مربوطه را انجام دهید.

3- در صورتی که خطای 340 مجدد به شما نمایش داده شد و همانند تصویر زیر خطای مربوطه نمایش داده میشود، لطفا از نصب بودن صحیح درایور کارت گرافیک مطمئن شوید.

برای خروج از حساب کاربری خود میتوانید با حرکت موس بر روی آیکون آدمک بالای پلیر سمت راست و کلیک بر روی خروج از حساب کاربری، از حساب کاربری خود خارج شوید. (مطابق تصویر زیر)

خروج از حساب در لاوین پلیر

در پنجره باز شده در هنگام اجرای فایل نصبی ، به ترتیب بر روی گزینه more info و accept risk کلیک نمایید.